Azartspēles ir relaksējoša, izklaidējoša un jautra darbība tik ilgi, kamēr tā nepārkāpj problemātisku azartspēļu robežas, kas prasa ievērojami īpašu apiešanos un īpašu aprūpi tiem, kas ar tām saskaras.

Atbildīgas azartspēles ir viens no galvenajiem apsvērumiem katrā Azartspēļu komisijā ikvienā Eiropas valstī, tostarp Latvijā, kur problēmu gadījumā faktiski ir paredzēta proaktīva pieeja atbildīgām azartspēlēm, nevis tikai korektīvas darbības. Ja derību slēdzējs vēlas veikt likmes Brazīlijā, ir pieejams pilns saraksts ar drošiem, uzticamiem un atzītiem tiešsaistes sporta totalizatoriem, kuros ir integrēti profilakses mehānismi un uzraudzības sistēmas, lai izsekotu azartspēļu problēmas un piedāvātu risinājumus.

Problemātiskām azartspēlēm jākļūst par briesmu signālu visiem, kam tuvs ir totalizators, un kam nepieciešams steidzami meklēt palīdzību, lai izslēgtu sevi no derībām un azartspēlēm, nodrošinot, ka nākotnē viņi nepiedzīvos lielākas grūtības un būs drošībā.

Bet kā rīkoties, lai novērstu azartspēļu problēmas un atkarību izraisošu uzvedību? Viens no veidiem, kā to izdarīt, kas nekavējoties palīdz atturēt jūs no azartspēlēm, ir nodrošināt, ka neesat pakļauts derību un azartspēļu platformām vai jums nav piekļuves tām. Tātad, jums jāiemācās, kā bloķēt derību vietnes vai pārtraukt jūsu saskarsmi ar derībām.

Ir dažādi veidi, kas var palīdzēt jums pārtraukt likmju veikšanu, no kuriem vieni ir plašāk izplatīti, bet citi - viscaur iedarbīgi un efektīvi. Tālāk ir aprakstīti galvenie jums pieejamie risinājumi.

Derību vietnēs

pieejamā pašizslēgšanas iespēja Mūsdienās lielākajā daļā vietņu var viegli atrast pašizslēgšanas iespēju, lai pasargātu sevi no azartspēlēm. Lielākā daļa tiešsaistes sporta totalizatoru uzņemas atbildīgu pieeju derību pakalpojumiem, un tādējādi piedāvā spēlētājiem iespēju uz noteiktu laika periodu izslēgt sevi no likmju likšanas vai pat no pierakstīšanās savā kontā.

Derību vietņu bloķēšana galddatoros un viedtālruņos

Azartspēļu bloķētāji ir programmatūras un aplikācijas, kas ir īpaši izstrādātas, lai neļautu jums piekļūt azartspēļu un derību vietnēm. Bloķētājus var lejupielādēt un instalēt jūsu darbvirsmā, mobilajā ierīcē un/vai viedtālrunī, un tie faktiski bloķē jūsu piekļuvi ar azartspēlēm saistītām platformām. Jūs varat lejupielādēt un instalēt lietotni, piemēram, jūsu iPhone tālrunī, un likt šai lietotnei, lai tā neļauj piekļūt attiecīgajām vietnēm.

Ir gan maksas bloķēšanas pakalpojumi, gan bezmaksas azartspēļu bloķētāji, un jums ir jāizlemj, kurš risinājums jums ir vispiemērotākais. Skaidrs, ka maksas bloķēšanas pakalpojumi efektivitātes ziņā ir daudzsološāki, taču arī bezmaksas derību vietņu bloķētāji ir ļoti uzticami. Patiešām, daudzi programmatūras nodrošinātāji tagad ir laiduši klajā savas azartspēļu bloķētāju versijas, kas ir ļoti uzticamas un drošas, un tās var patiešām labi darboties kā preventīvs mehānisms, lai atturētu jūs no derībām.

Tomēr, tāpat kā vairums lietojumprogrammu un programmu, azartspēļu bloķētāji var nebūt spējīgi pilnībā atturēt no spēlēšanas, tāpēc ir svarīgi saprast, ka jums nevajadzētu paļauties tikai uz tiem, bet jums tie ir jāuzskata par papildu drošības līmeni.

Azartspēļu darījumu bloķēšana no jūsu bankas

Vēl viens ļoti efektīvs veids, kā pārtraukt azartspēļu spēlēšanu un sporta derības, ir bloķēt ar azartspēlēm saistītos darījumus no savas bankas, īpaši izmantojot i-banku vai pat izmantojot īpašas bankas lietojumprogrammas, kas instalētas jūsu ierīcēs. Gandrīz visas Latvijas banku iestādes tagad apņemas dot aktīvāku ieguldījumu atbildīgu azartspēļu veicināšanā un piedāvā iespēju bloķēt darījumus derību vietnēm un citiem azartspēļu pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir kaut kas, ko jūs patiešām varat izmantot, lai cīnītos pret azartspēļu atkarību vai problemātisku azartspēļu spēlēšanu.

Ir ļoti svarīgi, lai derības tiktu veiktas atbildīgi un ar pilnu apziņu, jo tām ir jābūt jautrām un izklaidējošām. Vienmēr ir veids, kā gūt prieku no izklaidējošām derībām, pat ja tās kļūst sistemātiskākas, taču, ja atklājat, ka pārkāpjat robežas, tad ir prātīgi meklēt palīdzību pēc iespējas agrāk un apturēt sevi.

177 в прошлом месяце

1 в этом месяце

Другие статьи по теме

28 March 2024

Kā atvieglot grūtniecības laiku?

26 March 2024

Bingo spēle: noteikumi, stratēģijas un spēļu veidi

23 November 2023

Unikālas spēļu automātu mehānikas

10 October 2023

Ikonisko Versace Smaržu Radīšana

26 September 2023

Lielākie un nozīmīgākie esporta turnīru fināli

21 September 2023

Bobs Stupaks un Vegasa (1970. un 1980. gadu kazino azartspēles)

© 2002–2015 Meeting.lv - Guide to Riga, Latvia. All right reserved