Kad runa ir par auto sacīkšu spēlēm, tirgū ir divu veidu iespējas: auto simulatori un arkādes spēles.

Ja Jūs meklējat ātrāku un aktīvāku spēļu pieredzi, tad, iespējams, labākais risinājums ir arkādes spēle. Tomēr, ja vēlaties spēli, kas Jums sniegs reālistiskāku braukšanas pieredzi, tad izvēlieties simulatoru.

Auto Simulatori

Daudzi sacīkšu entuziasti izmanto sacīkšu simulatorus kā alternatīvu treniņiem un arī vienkārši, lai izklaidētos. Šīs iekārtas piedāvā reālistisku dažādu trases apstākļu un automobiļu tipu simulāciju. Sporta simulatori un spēļu automāti online ir divi no visplašāk izmantotajiem tiešsaistes izklaides veidiem. Abi piedāvā iespēju, neapmeklējot klātienē, darīt to, kas patiesi patīk. Turklāt ar vien vairāk cilvēku mūsdienās izvēlās šādu iespēju, jo tā neprasa daudz laika un naudas tēriņus.

Plusi, ko sniedz simulatora iegāde:

1. Izmaksu ietaupījums

Pat ar sākotnējiem ieguldījumiem simulatora iegādē lietotāji ilgtermiņā ietaupīs naudu, salīdzinot ar braukšanu reālā trasē. Tas ir tāpēc, ka izmaksas par sacīkšu automašīnas uzturēšanu un sacensību apmeklēšanu var ļoti ātri pieaugt. Turklāt lielākajai daļai simulatoru ir iepriekš ielādēti scenāriji, kas atveido reālas trases no visas pasaules, tādējādi piedāvājot lietotājiem visdažādākās trases iespējas, bez papildu izmaksām ceļojot.

2. Laika ietaupījums

Izmantojot dažas ierīces, Jums pat nav jāiziet no mājām! Neatkarīgi no tā, vai vēlaties trenēties vienatnē piecos no rīta vai pasaukt draugus uz virtuālām nakts sacīkstēm, Jūs to varat darīt, kad vien vēlaties.

3. Lielāka drošība

Atšķirībā no īstas sacīkšu trases, kur autovadītāji riskē ar iespējamiem negadījumiem, virtuālie simulatori nodrošina autovadītājiem diezgan zema riska vidi, nezaudējot uztraukumu vai izaicinājumu, kas parasti ir sastopams īstajā trasē. Papildus tam, ka simulatori ļauj izvairīties no riskiem, kas saistīti ar braukšanu reālās trasēs, tie ir daudz saudzīgāki, ja tiek pieļautas kļūdas. Piemēram, nepareizi novērtējot pagriezienus vai izslīdot no trases, pēc katras kļūdas vienkārši atgriezieties atpakaļ trasē, neradot būtiskus bojājumus ne vadītājam, ne transportlīdzeklim.

4. Lielāka pieejamība

Tiem, kuri vēlas iepazīties ar autosportu, neieguldot pārāk daudz līdzekļu dārgā tehnikā vai laiku, dodoties uz trasēm, var vispirms izmēģināt simulatoru. Turklāt tie ir lielisks rīks ikvienam, kas vēlas pilnveidot savus refleksus un iepazīties ar dažādām sacīkšu trasēm.

Arkādes sacīkšu spēles

Arkādes sacīkšu spēles ir pastāvējušas jau daudzus gadus, sniedzot spēlētājiem aizraujošu pieredzi, ko nav iespējams atrast nevienā citā videospēļu žanrā. Tās bieži vien koncentrējas uz ātru darbību ar saudzīgākiem noteikumiem, ļaujot spēlētājiem daudz riskēt, neuztraucoties par sekām.

Atšķirībā no citām nopietnākām simulācijām, kas paredzētas rūdītiem entuziastiem, arkādes sacīkšu spēles vairāk koncentrējas uz ātrumu un adrenalīna pilnām sacīkstēm, kuras ir viegli apgūt. Šīm spēlēm bieži vien ir pievienots ievērojams daudzums satura, piemēram, vairāki transportlīdzekļi, personāži un trases, kas padara tās par lielisku izklaidi. Turklāt pirms spēlēšanas tās neprasa gandrīz nekādu apmācību vai praksi.

Populāras auto sacīkšu spēles un to reālisma sajūtas līmenis

Gran Turismo Sport

Gran Turismo franšīze ir slavena ar īpaši reālistisku braukšanas pieredzi, un Gran Turismo Sport nav izņēmums. Šī spēle piedāvā neticami detalizētus automobiļu modeļus, autentisku un satriecošu vizuālo tēlu, kas radīta tik tuvu reālai braukšanas pieredzei, cik vien iespējams. Turklāt, pateicoties iebūvētajam PSVR un vismodernākajai grafikai, GT Sport ir viena no retajām spēlēm, kas nodrošina vēl aizraujošāku pieredzi.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 piedāvā spēlētājiem plašu automobiļu un trašu klāstu, kurās sacensties daudzās disciplīnās, piemēram, rallijkrosā un dragreisa sacensībās. Spēlē ir arī uzlabots mākslīgais intelekts (AI), kas reaģē uz spēlētāju kļūdām vai neparedzamām situācijām, lai radītu dinamisku, katram autovadītājam unikālu spēļu pieredzi. Turklāt, pateicoties 4K Ultra HD izšķirtspējas un HDR apgaismojuma atbalstam, spēle var lepoties ar patiesi satriecošu, Xbox One X konsolēm pielāgotu vizuālo risinājumu.

iRacing

iRacing ir bēdīgi slavens hardcore simulators, kas galvenokārt koncentrējas uz reālu sacīkšu trašu simulēšanu, ar lāzerskenētām trasēm, kas precīzi līdz centimetriem atdarina to reālos parametrus. Turklāt šajā simulatorā ir uzlabots mākslīgais intelekts, kas reālistiski reaģē uz apdzīšanu, tāpēc tas ir ideāli piemērots nopietniem autovadītājiem, kas meklē izaicinājumu, vai ikvienam, kas vēlas izbaudīt patiesi aizraujošu sacīkšu pieredzi.

Project Cars 2

Project Cars 2 izceļas citu sacīkšu spēļu vidū, kas ļauj spēlētājiem pielāgot visu, sākot no piedziņas līdz balstiekārtas iestatījumiem, lai iegūtu pareizo sajūtu no sava auto pirms došanās uz vairākām trasēm, kas izvietotas dažādās pasaules vietās. Spēle ietver arī tiešsaistes čempionātus ar pilnvērtīgiem 24 stundu laikapstākļu cikliem, radot ārkārtīgi atšķirīgus trases apstākļus atkarībā no laika.

0 в прошлом месяце

0 в этом месяце

© 2002–2015 Meeting.lv - Guide to Riga, Latvia. All right reserved