LIELISKĀKAIS SPORTS BĒRNIEM

Pavadot daudz laika svaigā gaisā, mēs attīstām bērnu fiziskās, emocionālās, intelektuālās spējas un sajūtas. Burājot bērns kļūst pacietīgāks, izturīgāks, spēcīgāks un apņēmīgāks, iemācās ieklausīties un sajust vēju, novērtēt un ātri reaģēt uz pārmaiņām sev apkārt. Vai jūs zināt kā darbojas aerodinamikas principi, mijiedarbojoties burai, vējam un smaguma centriem?

Mēs veltam uzmanību gan fiziskiem treniņiem, gan burāšanas teorijai, gan aizraujošajai kuģošanas vēstures izpētei, dodoties uz muzejiem un tiekoties ar izcilām personībām burāšanā. Lasiet vairāk par mūsu skolas gaitām sadaļā dienasgrāmata.

Vasarā darbojas atsevišķa sporta grupa, kur trenējam bērnus, kas vēlas virzīties uz profesionālu burāšanas sportu. Ir prieks par mūsu skolas audzēkni Agati Einausi, kas vairākkārt izcīnīja uzvaru Latvijas čempionātā un šogad piedalījās pasaules čempionātā Portugālē.

KĀ TAS NOTIEK?

Skola darbojas visu gadu. Nodarbības notiek Rīgā, Ķīpsalā, Pilsētas jahtklubā. Mēs gaidām bērnus no 8-15 gadiem.

Ziemā un vēlā rudenī:
Nodarbības ir 2-3 reizes nedēļā. Notiek veiklības un līdzsvara treniņi, klinšu kāpšana, slidošana, teorētiskās nodarbības, peldēšanas, niršanas un glābšanas treniņi baseinā.

Pavasarī:
Organizējam bērnu nometni Tenerifē, kur bērni izbauda burāšanu siltajos okeāna ūdeņos.

Vasarā:
Treniņi notiek 4 reizes nedēļā. Treniņi uz ūdens, sacensības un regates. Pilsētas jahtklubs katru gadu tehniski organizē “Riga Cup” kausa izcīņu Optimist klasē.

VISS IR NODROŠINĀTS

Pilsētas jahtklubs nodrošina bērnus ar jahtām, takelāžu un glābšanas vestēm. Bērniem būs nepieciešams tikai personīgs ērts sporta apģērbs un apavi.

WINNER OPTIMIST

Bērni burā ar Winner Optimist laivām, kuras ir visā pasaulē atzītas par labākajām burāšanas apmācībām bērniem. Ar Winner Optimist burā arī pasaules čempioni.

REZULTĀTI

Regulāras sacensības, piedalīšanās Latvijas čempionātā, regates Rīgā un Baltijas valstīs - tas viss bērniem dod vajadzīgo izaicinājumu, prieku par izaugsmi un uzvarām.

Ja meklējat bērnam sporta veidu, kas attīsta personību! Mēs mācamies darot un izjūtot. Iemīlēt jūru, sauli un vēju. Izjust fizikas likumus, paļauties uz sevi un priecāties par sasniegumiem.

140 last month

127 last month

Contacts:

Address:
Rīga, Ķīpsala, Balasta dambis
Phone:
+371 28 301 867
Email:
pilsetasjahtklubs@gmail.com
Address:
Rīga, Ķīpsala, Balasta dambis

© 2002–2015 Meeting.lv - Guide to Riga, Latvia. All right reserved